دانلود کتاب چرا مدادم رنگ نداره ؟ _ ۳۰۰ نکته مدیریتی

دانلود کتاب چرا مدادم رنگ نداره ؟ _ ۳۰۰ نکته مدیریتی

دانلود کتاب چرا مدادم رنگ نداره ؟ _ 300 نکته مدیریتی

از زبان مولف : به همه خوانندگان کتاب « چرا مدادم رنگ نداره ؟ ( ۳۰۰ نکته مدیریتی ) ، این نوید را می دهم که حتی با خواندن یک صفحه از این کتاب ، می توانند پندهای ارزشمندی را برداشت کنند .

نکات این کتاب نه تنها برای مدیران سطوح بالا با مسئولیت های خطیر ، بلکه برای مدیران و حتی کارکارکنان سطوح میانی و عملیاتی سازمان ها مورد نیاز و بسیار مفید خواهد بود ، زیرا می توانند با استفاده از این نکات عملکرد فردی و سازمانی خود را بهبود ببخشند .

هر شخصی در هر سمت سازمانی و یا حتی غیرسازمانی این کتاب را ورق بزند ، می تواند در هر صفحه نکته ای موثر و حیاتی را پیدا کند که او را در رسیدن به اهدافش کمک کند .
مقدمه : مدیریت یک دانش میان رشته ای است و یک مدیر موفق علاوه بر قواعد و فنون مدیریت باید با اصول اقتصادی ، ریزه کاری های روانشناسی و جامعه شناختی ، فرهنگ ، هنر و بسیاری از علوم دیگر نیز ، آشنا باشد .

علاوه بر این مدیر توانمند نیاز به قدرت رهبری هم دارد که معمولا ارزشی ذاتی و خدادادی است و اکتسابی نمی باشد . چرا که رهبری هنر است . مدیر کارآمد با بهره گیری از دانش مدیریت و قدرت رهبری معجزه می آفریند . اما در کنار این دو ، تجربه نیز به فرموده بزرگان دینی مادر علم است و پیداست که مادر ، موفقیت فرزندش را دو چندان می سازد .

مدیران ما غالبا یا فقط مدیرند و یا تنها رهبری می کنند یا از نظر تجربه یتیم هستند .
اما نویسنده کتاب مدیر نادری است که هر ۳ ویژگی را دارد و از همه مهم تر به پژوهش و تحقیق نیز ایمان راسخ دارد که تدوین کتاب حاضر دلیل این مدعاست .
ایشان یکی از کارآفرینان موفق است که در کنار صنعت ، توجه خاصی به دانشگاه دارد …

این کتاب را مولف آن « محمد علی سیفی کاشانی » به وبسایت « تک بوک » اهدا نموده اند .

دانلود کتاب چرا مدادم رنگ نداره ؟ _ ۳۰۰ نکته مدیریتی ، از لینک زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : محمد علی سیفی کاشانی
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 12.4 مگابایت
تعداد صفحه : 208

منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com
قالب وردپرس


پاسخ دهید

دیدگاه شما