دانلود کتاب فناوری های قرن ۲۱

دانلود کتاب فناوری های قرن ۲۱

دانلود کتاب فناوری های قرن 21

این کتاب ، در مورد آینده فناوری اطلاعات می باشد . فن آوری های دیگر به اندازه فناوری اطلاعات دارای رشد سریع نمی باشند . چه در ابعاد فنی و یا کسب و کار . حتی اگر کسی بتواند پیش بینی کند که نرخ رشد آن به سرعت در حال افول است ، باز به اندازه کافی سرعت خواهد داشت که به نواحی جدید زندگی ما که هنوز قابل پیش بینی و شناخت نیست تاثیر بگذارد .

پیش بینی ها به دنبال این ساختار در ذهن فرمول بندی شده اند .
متصل شده و هوشمندتر دو ویژگی مکمل هم در فناوری اطلاعات هستند . سیستم های فناوری اطلاعات می توانند عملکرد بسیار استادانه و شایسته ای در توانایی ارتباطات در زمان را به نمایش بگذارند .

ارتباطات راه دور و توانمندی های شبکه ای که اطراف ما هستند ؛ ابزاری جدید برای برقرای ارتباط با کامپیوترها و توانایی های کاربر هستند که موجب ایجاد دقت در سیستم ها و در تعاملات خود با انسان ها و در نهایت با کسب و کار و تحولات ناشی از این توانایی های فنی می شوند .

در برشی دیگر از این کتاب می خوانیم :
در این سیستم با استفاده از آینه ها و اسکنرهای کوچک و یا لنزهای مجهز به ردیاب های نوری می توان تصویر را به رقمهای دودوئی ( تبدیل به بیت ) تبدیل کرد تا توسط کامپیوتر قابل شناسایی باشد با این کار که با سرعت بالا و در بسته های کمتر از چند میلیمتر مکعب انجام می شود می توان در سیستم های کنترلی از طریق کنترل شبکیه چشم و یا اسکن اثر انگشت جهت شناسایی افراد استفاده کرد که این خود باعث کاهش هزینه های نیروی انسانی می شود ..

از این روش می توان در آینده سیستمهای خودکار ناوبری هوایی را به صورت آنلاین کنترل کرد .

دانلود کتاب فناوری های قرن ۲۱ ، از لینک زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : عیسی جبار زاده
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 1.5 مگابایت

منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com
قالب وردپرس


پاسخ دهید

دیدگاه شما