دانلود کتاب سیم آخر و فلسفه

دانلود کتاب سیم آخر و فلسفه

دانلود کتاب سیم آخر و فلسفه

مقدمه مترجم : ” دانش ها همیشه در مسیر سلب انسانیت کردن از موضوع های خود ، پیش می روند . در پهنه هنر ، وضع درست واژگونه است . هدف نهایی هنر ، انسان گون کردن است ” .
کتاب حاضر ، مجموعه مقالاتی است از متخصصین حوزه های گوناگون فلسفه درباره ی وجوه فلسفس سریال تلویزیونی سیم آخر ؛ یکی از ماندگارترین سریال های تلویزیون و بنا به گواه بسیاری از نظرسنجی های مردمی و
کارشناسی ، بهترین سریال تاریخ تلویزیون .

گفتنی است که تألیف این کتاب ، در قالب پروژه ای بوده است که طی آن بالغ بر چند صد فیلم ، سریال ، انیمیشن ، کارگردان ، گروه موسیقی ، بازی کامپیوتری و سایر پدیده های فرهنگ عمومی ( مثل فوتبال ، شبکه های اجتماعی و … ) مورد بررسی و مداقه ی متخصصین آکادمیک فلسفه قرار گرفته و همچنان نیز ادامه دارد .

… هر قالب هنری ، به تناسب دریچه ی حس بینایی یا شنوایی یا لامسه و غیره که بدان وسیله بتواند به بازنمایش جهان بپردازد ، واجد ظرفیت انتقال احساس و خیال به خصوصی خواهد بود .

از این منظر ، ” سینما ” به عنوان هنر جامع ، دارای بیشترین ظرفیت القای هنری است ؛ از این روست که فیلم ها و سریال ها در کانون توجهات قرار دارند و بستر خلاقانه ترین و جذاب ترین بازنمایش های هنری را فراهم کرده اند .

به تبع ، برای مخاطب نیز بیشترین ظرفیت برقراری ارتباط مهیاست و به همین دلیل فیلم و سریال دارای گسترده ترین و بیشترین مخاطبین انواع هنری هستند .

برای دانلود کتاب سیم آخر و فلسفه ، به لینک زیر بروید .

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : دیویدر. کوپسل و رابرت آرپ/امیرحسین رمضانی
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 4 مگابایت
تعداد صفحه : 330

رمز فایل : www.takbook.com
قالب وردپرس


پاسخ دهید

دیدگاه شما