دانلود کتاب سوزش معده به روایت تصویر

دانلود کتاب سوزش معده به روایت تصویر

دانلود کتاب سوزش معده به روایت تصویر

در کتاب ” سوزش معده به روایت تصویر” ، با غذاهایی که آغازش گر سوزش معده هستند آشنا می شوید .


سوزش معده در هر شخصی متفاوت است . علل آغاز کننده سوزش معده در مورد شما ممکن است با فرد دیگر متفاوت باشد . برای مثال ، شما ممکن است غذاهای تند و پر از ادویه را در مقایسه با یک فرد دیگر مبتلا به سوزش معده ، بهتر تحمل کنید .

همچنین ممکن است دریابید که با کنترل کردن مقدار قهوه ، مادامی که آن را به تنهایی ننوشید سوزش معده هم نخواهید داشت . شما ، کنترل تغذیه و اینکه چه چیزی منجر به سوزش معده می شود را یاد خواهید گرفت . و آن ها را بلافاصله یادداشت کنید .

این مطلب به شما کمک می کند تا بتوانید آن دسته از عادات غذایی را که نیاز به تغییر دارند ، در نظر داشته باشید .
سعی کنید آدامس بجوید
محققان ، جویدن آدامس را بعد از هر وعده غذایی توصیه می کنند . جویدن آدامس تولید بزاق را تحریک می کند . از آن جایی که ترشح بزاق ، باعث خنثی شدن اسید معده می شود ، معده را برای انتقال سریع تر محتویات آن به طرف روده کوچک تحریک کرده و منجر به خالی شدن مسیر ، قبل از شروع سوزش معده می گردد .

توصیه می شود برای جلوگیری از شل شدن دریچه پایینی مری ، طعم آدامس ، نعناعی نباشد .

نکاتی بیشتر در مورد سوزش معده
چه راه های دیگری برای درمان سوزش معده وجود دارند ؟ بعد از میل کردن غذا دراز نکشید . بین شام و زمان خواب ، حداقل سه ساعت فاصله باشد .

از آن جایی که سیگار کشیدن و داشتن وزن اضافه ممکن است احتمال ابتلا به سوزش معده را زیاد کند ، به سمت شیوه زندگی سالم تر و دوری از این موارد موارد قدم بردارید .

دانلود کتاب سوزش معده به روایت تصویر ؛ از لینک زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : علی اصغر صفری فرد
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 780 کیلوبایت

رمز فایل : www.takbook.com
قالب وردپرس


پاسخ دهید

دیدگاه شما