دانلود کتاب رمان دست منو بگیر حالم جهنمه

دانلود کتاب رمان دست منو بگیر حالم جهنمه

دانلود کتاب رمان دست منو بگیر حالم جهنمه

کتاب رمان دست منو بگیر حالم جهنمه داستان دختر دانشجویی در دانشکده‌ی رزمی است که آزار و اذیت‌هایی را تجربه می‌کند و مجبور می‌شود نزد یک جن‌گیر برود. آن پسر هم یک پلیس معلق از خدمت است که به نوعی چشم سوم دارد. این رمان شما را با هیجان، ترس و اتفاقات پیش‌بینی نشده مواجه می‌کند.
در برشی از این رمان می خوانیم :
صدای زنگ در بلند شد . می دونستم پسرها هستن ؛ تو مراسم فاتحه خونی مامان چند باری فرهود زودتر به خونه مون اومده بود و وسایل های سر مزار مامان رو به خونه آورده بود ، به خاطر همین ماهان بهش کلید داده بود . از اون به بعد فرهود کلید داشت و می دونستم که حالا هم در رو با کلید باز می کنه . با این حال برای باز کردن در از جا بلند شدم .

حضورشون رو اطرافم حس می کردم . به سمت در ورودی می رفتم که حس کردم دستی روی مچ پام نشست و لحظه ای بعد فریاد من از درد افتادن بود . چهره ی نگران فرهود و عماد که وارد شده بودن و حالا سراسیمه به طرفم می اومدن .امیر حسین اما سرد و خشک فقط نگاهم می کرد ..

بدنم سنگین شده بود ، انگار خودش رو روی من انداخته بود که نمی تونستم از جا بلند شوم . زبونم قفل شده بود و دور مچ پاهام می سوخت . انگار جای دستش حلقه ی آتیشی بود که دور مچم پیچونده بود .

فرهود بهت زده نگاهم می کرد ، عماد اما نامفهوم درست مثل دقایق اولی که دیدمش اصواتی رو از گلوش خارج کرد که یهو مثل کسی که از بند رها شده باشه به شدت تکون خوردم و سبک شدم . همه ی این ها تو کسری از ثانیه اتفاق افتاد …

برای دانلود کتاب رمان دست منو بگیر حالم جهنمه ، به لینک زیر بروید .

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : گروهی از نویسندگان
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : 2.6 مگابایت
تعداد صفحه : 389

رمز فایل : www.takbook.com
قالب وردپرس


پاسخ دهید

دیدگاه شما